מי אנחנו

בס"ד

אנו יודעים כי תחום ההדברה בישראל מורכב מאוד. ישנם מדבירים שמתמחים בהדברה של חולדות ועשברים ואחרים דווקא בריסוס של ג'וקים. חלק יודעים כיצד להפטר מתיקן גרמני בקלות בעוד אחרים מתמחים בפשפש מיטה. וכמובן יש את המדבירים המנוסים שמתמחים בכל התחומים.

כדי למצוא את האדם המתאים, לקוחות רבים מתקשרים למספר בלי מקצוע. לאחר מכן, הם צריכים לקבל הצעות מחיר ולהשוות ביניהן. את כל התהליך הזה החלטנו לפשט ולהפוך אותו לקל ומהיר במיוחד. כיצד? אנו מבצעים את הסינון עבור הלקוחות הזקוקים להדברה. בוחנים את התחומים שבהם כל אחד מהמדבירים התמחה בעבר, ואפילו מדברים עם לקוחותיו. לאט לאט נוצר מאגר מידע מקיף של כל המדבירים הטובים בכל עיר בארץ, עם ההמלצות של הלקוחות שלהם.

מאגר המידע הגדול בארץ של מדבירים – אז מהו בעצם בוס פסט

בוס פסט הוא ממשק אינטרנט מאוד קל לשימוש, גם בקרב לקוחות המתמקצעים פחות בטכנולוגיה. בלחיצת כפתור אחת אפשר לקבל רשימה של מדבירים בעיר מגוריכם, לא משנה היכן אתם מתגוררים בישראל. תוכלו לראות את כל ההמלצות של לקוחות שהזמינו בעבר את השירות ולזהות האם הוצע מחיר הוגן, מהי רמת השירות והאם ההדברה הצליחה לאורך זמן. כך, ניתן לזהות מי מהמדבירים אמין ומקצועי ומי חדש בתחומו. בתחום כל כך חשוב כמו הדברה, הדורש את אישור משרד הבריאות אסור להמר על חיי המשפחה שלכם. מצאו מדביר אמין לפי רשימת התחומים:

מדבירים? זה הפורטל הטוב ביותר עבורכם

התחרות הרבה בתחום ההדברה הופכת את הפרסום ברשת ליקר מאוד, כאשר מפרסמים בגוגל או ברשתות החברתיות. לכן, יצרנו עבורכם פלטפורמה נוחה ואוטומטית להוספת העסק.
באמצעות הממשק שלנו אתם יכולים להגיע למאות אלפי לקוחות פוטנציאליים בחודש בערים בהם אתם מדבירים. כל זאת, תוך הצגת כל הנתונים על העסק שלכם והמלצות אמיתיות של לקוחות עבר מרוצים. מעולם לא היה ממשק פשוט יותר עבור המדבירים. צרו עוד היום את הפרופיל שלכם באתר בקישור הבא: